אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

חליפות חתן

יום החתונה הולך וקרב ואתם לא יודעים עדיין מהיכן להתחיל בחיפוש אחר חליפת החתן שתתאים לכם יותר מכל? בחירת חליפות חתן היא אינה עניין של מה בכך, מה שמסבך את רוב הגברים הנאלצים להתמודד עם המגוון העצום ללא כל הכנה מראש. שלא כמו נשים רבות המתעסקות בבחירה של בגדים, מרבית הגברים קונים בגדים פעם או פעמיים בשנה ונפטרים מהעניין.

הכנות מראש

בחירת חליפת חתן אידאלית הופכת להיות מעמסה גדולה עוד יותר לא רק משום שגברים אינם מתורגלים בבחירה ובהעדפה של אופציה מסוימת, אלא משום החשיבות שיש לבחירה זו. גם אם גברים רבים אינם מודעים להשלכות של הבחירה על התנהגותם ואפילו ינסו להתחמק מההתעסקות בבחירה על מנת שלא להתמודד עם ההשלכות העולות מן העניין.

חשיבותו של זמן מוקדם

במקרים אלו, בחירת חליפת החתן נדחקת לרגע האחרון, תוך יצירת לחץ לא הכרחי המשפיע על הבחירה הסופית ומביא לכך שהחליפה נמדדת בזמן קצוב, ללא אפשרות לתיקונים, הארכות או קיצורים של הבד. במקרים אלו החתן מגיע לחתונה או מגלה יום לפני שהחליפה לא ממש נוחה, מחממת מדי, לא מתאימה לאופי האירוע או בכלל אינה מתאימה למה שהוא דמיין לעצמו.

מסיבות אלו חשוב לפנות זמן ראוי לבחירה של חליפת החתן האידאלית המתאימה לכם ביותר תוך העדפה של הסגנון המוכר והאהוב עליכם. אם אתם יודעים על סגנון ספציפי שאתם נוטים ללבוש במשך ימות השנה, זה הזמן לשלוף אותו מהארון.

הכינו תמונות

גברים רבים מגיעים לחנות המדידה ואין להם שמץ של מושג מה הם בכלל רוצים. המוכרים יכולים להסתובב סביבם בניסיון להתאים להם את החליפה האידאלית, מבלי לדעת ממש מה הם רוצים. למעשה, הגברים עצמם אינם יודעים מה הם רוצים. בדיוק מסיבה זו חשוב להכין מראש כמה סגנונות שאתם מעדיפים על אחרים באמצעות שיטוט באתרי אינטרנט ייעודיים, בחירה וצילום של חליפות חתן שנראות לכם מתאימות יותר מאחרים והגעה לחנות המדידות עם התמונות שהכנתם מראש.

קבלו המלצות

לא כל מעצב חליפות חתן יכול להתאים לכם באופן אישי. למעצבים שונים יש סגנונות שונים ולכן העדיפו מעצבים שעיצבו לחבריכם חליפה שאהבתם.