אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מנטליסט

 

במסגרת עבודתו מנטליסט מסוגל לאתר חפצים או להזיז חפצים.  נוסף על כך הוא מסוגל לקרוא את המחשבות של האנשים באמצעות פענוח של שפת הגוף שלהם. יש לו יכולת לקרוא את האנשים העומדים מולו באמצעות רמזים שונים אותם הוא משדר לסביבה, הוא שם לב לסימנים של תקשורת בלתי מילולית כמו למשל טון דיבור או שפת גוף.

נוסף על כך, הוא עושה שימוש בדמיון מודרך במטרה להשפיע על האנשים מולם הוא עומד. במסגרת היכולתו שלו הוא ידע לזהות כיצד אנשים יתנהגו במסגרת חברתית. בניגוד לאמנים אחרים אין לו יכולת על טבעית אבל הוא ניחו בזכרון טוב וזוכר היטב את הבחירות אשר ביצע האדם העומד מולו. יתרה מכך הוא ניחן בחשיבה יצירתית ויש ביכולתו להפגין יכולת אלתור במטרה לקרוא מצבים שונים שאחרים לא ממש יבחינו בהם.

מה כוללת ההופעה

אם אתם מעוניינים לשדרג ערב חברה או חגיגת יום הולדת, הזמנה של מנטליסט תהיה חוויה בלתי נשכחת עבורכם. איש מקצוע בעל ניסיון רב בתחום יהפוך את הערב לבלתי נשכח. ניסיונו הרב יסייע לו לקרוא היטב את הקהל העומד מולו בין אם מדובר באנשי עסקים או מבוגרים תוך יצירת אינטרקציה. במסגרת המופע הוא יבצע קריאה  של מחשבות תוך הזזת חפצים באמצעות שימוש בכוח המחשבה שלו . יתרה מכך, ישנן הופעות בהן הוא יזהה פרטים אודות המשתתפים השונים במופע.

כיצד תבחרו אותו

על מנת לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר יהיה עליכם לבצע סקר מקיף ולהתייעץ עם מי שכבר הזמינו אותו לחגיגת יום הולדת או אירוע חברה.  אחרי הכל, מדובר באירוע משמעותי עבורכם וחשוב לבחור את האטרקציה המרכזית בקפידה יתרה על מנת ליהנות מהאירוע ולאפשר לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת. יתרה מכך, ניתן לשוחח עימו בטלפון- אין ספק כי שיחה טלפונית תסייע רבות לקבלת ההחלטה.

לסיכומו של דבר

לסיכומו של דבר, חשוב מאד להדגיש את התחקיר המקיף טרם איתור איש המקצוע הטוב ביותר לטובת השקט הנפשי שלכם. ככל שתקפידו על בחירת איש המקצוע הטוב ביותר, כך תוכלו לדעת כי האירוע שלכם יהיה מוצלח.