אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מתח גבוה

 

מערכות מתח גבוה מהוות מקור אספקה של מתקני חשמל.  מתוקף כך, פגיעה במערכות החשמל עשויה להביא לתקלה אשר תכלול השבתה מלאה או חלקית של המערכת.  על מנת לא לגרום להשבתה של מערכת החשמל יש לבצע טיפולים שונים במערכות המתח הגבוה כחלק מתקינות מערכות החשמל.

פעילות תחזוקה המבוצעת על ידי מומחים בתחום

את פעילות התחזוקה של מערכות חשמל מתח גבוה מבצעות חברות מקצועיות אשר תפקידן לאתר תקלות שונות כגון אבני נגף העשויות לגרום לתקלות שבר במתקן ולכן יש צורך בהתערבות של מומחים בתחום.

מענה בכל עת

מערך שירות של חברה מקצועית יהיה ערוך לתת מענה מקיף בכל שעה על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר.  חברה מקצועית בעלת ניסיון רב תעניק שירות איכותי ללא פשרות בתחום אחזקה וטיפול בתקלות למבנים של מתקנים .

עבודה עם מכשור מתקדם

על מנת לתת את השירות הטוב ביותר חברה מקצועית  תעשה שימוש במכשור מתקדם אשר יסייע רבות לביצוע עבודה מקצועית ללא טעויות.  יתרה מכך חברה מקצועית תדאג להעביר לצוות העובדים בה נהלים בתחום בטיחות ואחזקה.

מה כוללים נהלי החברה

כפי שהוזכר, חברה מקצועית תפקיד על נהלי עבודה ברורים במסגרתם יבוצעו הדרכות שונות בנושאים שונים וכן יישום של הפקת לקחים בשל פעולות העבר ודגש על חשיבות אחזקה. כחלק מפעילות הכוללת נהלים מסודרים יוגשו דוחות אשר יהיה ניתן לראות בהם פירוט של הטיפול הנעשה במתקנים.

התפתחות וקידום של עובדי החברה

חברה מקצועית בתחום תציע לצוות העובדים בה התפתחות וקידום מקצועי בהתאם לרמתו האישית תוך סיוע מטעם גורמים מקצועיים, זאת במטרה להעניק את השירות המקצועי ביותר. נציין כיי מערוכת האחזקה פועלת לפי תקן ISO 9001 בנושאים של עבודות חשמל.

שירות איכותי ומקצועי

חברה מקצועית תספק שירות של טיפול בתקלות של מתח עבור לקוחות פרטיים. על מנת לבחור את החברה המקצועית ביותר יש לבחון את שנות ניסיונה של החברה במטרה לדעת האם מדובר בבעלי מקצוע או שמא העדפה היא להמשיך ולחפש אחר חברה אחרת בעלת ניסיון רב יותר.