אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

עריכת פטנט

פטנט

פטנטאם יש לכם רעיון שאתם יודעים שישנה את פני החברה או לפחות את פני התחום הרלוונטי בו אתם עוסקים, אם אתם מסתובבים עם ניצוץ בעיניים ורוצים להגשים את החלום כבר זמן רב אבל יודעים שרישום פטנט הוא אינו עניין של מה בכך, אם ראיתם כבר יותר מפעם אחת את שלבי רישום הפטנט והתייאשתם – זה בדיוק הזמן לפנות לשירותים של עריכת פטנט.

הגשת פטנט היא אינה עניין של מה בכך. נציגי רשם הפטנטים אינם  מקלים ראש בבקשות המוגשות על שולחנם ולפיכך, נוטים לבחון את הבקשות במגוון מבחנים ומדדים שונים אשר לא תמיד מוכרים לאדם שאינו מתמצא בתחום. במקרים רבים, אנשים ואפילו מומחים בתחומם מציעים הצעות לפטנטים תוך שהם מגלים כי הם אינם עומדים בתנאים וזאת למרות שמדובר בפטנטים מרשימים שיכולים להאיר את מוחותיהם של החוקרים הוותיקים והצעירים כאחת.

מה קורה בדרך? מדוע רישום הפטנט נכשל? ברוב המקרים, מדובר בחוסר היכרות עם תהליך הגשת הבקשה לרישום פטנט וכן חוסר היכרות עם המערכת. עורך פטנטים המציע שירותי עריכת פטנט הוא האדם המקצועי שיוכל לסייע לכם להתמודד עם הבעיה ולהפוך את הקושי לאתגר אמיתי. באמצעות שירותי עריכת פטנט תוכלו לקבל הדרכה וליווי צמודים לצורך עריכת רישום הפטנט והאופן בו הפטנט מוגש לרשם הפטנטים.

שירותי עריכת פטנט ניתנים על ידי איש מקצוע מומחה אשר לו רישיון מתאים בתחום והוא מוסמך להענקת שירותי ליווי ועריכת פטנטים בהתאם לצורך האישי של מגיש הבקשה. קבלת הרישיון הניתן לעורך הפטנטים מותנת בהסכמה של רשות הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר וכן מצריכה תואר מדעי או הנדסי תואם, התמחות בת שנתיים, עמידה במבחני רישוי וכן תשלום של המיסים המתאימים.

באופן זה, טרם הפנייה לעורך פטנטים, עליכם לוודא כי הוא קיבל את כל הרישיונות המתאימים הדרושים לצורך ליווי תהליך רישום הפטנט והוא מתמצא, בעל נסיון ומקצועי מספיק לביצוע התהליך ולהובלתו. חשוב לדעת שמבחינה חוקית, אין איש חייב בליוויו של עורך פטנטים להגשת בקשה לרישום פטנט. אולם יחד עם זאת, בשל החשיבות של אופן הגשת הבקשה, הסיכויים לאישורה עולים באופן משמעותי עם הדרכה של איש מקצוע.