אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

10 טיפים שיעזרו לכם לחזור לשגרת אימונים

אבקת חלבון

קשה לכם להרים את עצמכם מהספה? הסגר בבית השפיע עליכם? הגיע הזמן לאסוף את עצמכם ולחזור לשגרת האימונים. כיצד תעשו זאת? להלן 10 טיפים מצוינים אשר יעזרו לכם לחזרה לשגרה – ולגזרה.

חוזרים לכושר: 10 טיפים שכל אחד חייב ליישם

אין ספק כי היכולת לצאת מחוץ לבית לצורך אימון מחייבת משמעת עצמית, בייחוד כאשר חשוב לכל אחד מאיתנו להיות במיטבו הן מבחינת הגזרה והן מבחינה בריאותית. אולם, רבים מוצאים את עצמם מתקשים מאוד לקום מהספה, לנעול נעלי ספורט ולהתחיל לבצע פעילות ספורטיבית. חזרה לשגרת אימונים איננה חייבת להיות קשה, אלא כיפית ומהנה. כיצד תעשו זאת? ובכן, חקרנו, בדקנו ומצאנו את הטיפים הטובים ביותר בעבורכם. מוכנים? הגיע הזמן לחזור לכושר.

הרשמה מראש לשיעורים

האימונים חייבים להשתלב עם שגרת החיים. לכן, מומלץ להירשם מראש לשיעורים ולהכניס אותם ליומן שלכם, כך שתוכלו לדעת בימים קבועים אתם יוצאים לאימון, עדיף בימים קבועים בהם אתם פנויים. 

רכישה של אבקת חלבון

מומלץ למצוא אבקת חלבון שמתאימה לכם, וזאת בכדי שתוכלו לבנות מחדש את השרירים. לאבקת חלבון תפקיד משמעותי מאוד מבחינת היכולת שלכם להתאמן, ועל כן התאמה מדויקת של אבקת חלבון מהווה חלק בלתי נפרד משגרת האימונים החדשה שלכם.

פרטנר קבוע

בכדי להגביר מוטיבציה, מצאו חבר או בן משפחה עמו תוכלו להתאמן ביחד. בכך, תוכלו לקבל מוטיבציה לצאת ולהתאמן ואף לקבל מדי פעם צעקות בגין איחור או הברזה של הדקה התשעים.

הדרגתיות

אל תאמצו את הגוף מעבר ליכולת שלו, ועל כן כניסה לשגרת אימונים צריכה להתבצע בהדרגה. התייעצות עם גורמי מקצוע כמו תזונאית ומאמן כושר יכולים לעזור לכם מאוד להבין כיצד לבנות מחדש את שגרת האימונים, ללא חשש ממאמץ יתר.

מוזיקה לעידוד

מחקרים מצאו כי מוזיקה תורמת מאוד ליכולת הספורטיבית ואפילו למוטיבציה. הכינו מראש פלייליסט אותו אתם אוהבים, כך שתוכלו להעביר את האימון בכיף.

ניהול יומן

בכדי שתוכלו לבחון את קצב ההתקדמות שלכם, חשוב לנהל יומן מסודר אשר מפרט את האימונים שלכם, התזונה וכן הירידה או העלייה במשקל, כך שתוכלו להיות בשליטה ובמעקב.

מנוחה

הקפידו לנוח היטב בין אימון לאימון, וזאת בכדי למנוע מאמץ יתר אשר עשוי לגרום לפציעות.

איכות עדיפה על כמות

הקדישו זמן לאיכות התרגילים שלכם, בייחוד כאשר אתם רק חוזרים לשגרת האימונים. הקפידו לבצע כל תרגיל בצורה מדויקת, כך שתוכלו לחזור לשגרת האימונים בצורה נכונה ועם שימת דגש על איכות במקום כמות תרגילים גדולה.

החלפת תוכנית אימונים

זה הזמן להחליף את תוכנית האימונים הקבועה, ולחדש באימונים חדשים אשר יכניסו יותר עניין בחזרה לשגרה.

גיוון

אל תתמקדו באותו התרגיל כל הזמן, אלא נסו לפתוח את הראש ולהתנסות במספר תרגילים.

פוסטים אחרונים

החיים בישראל – המגזין של הישראליים אשר נותן את החופש האמיתי לדיבור ולסיפורים אמיתיים מכל האומה. בואו לקבל במה משלכם ובואו לשמוע / לקרוא סיפורים מהלב של הישראלי המצוי. בואו לקרוא את עצמכם בצורה אמיתיתם.

חשוב

  • אודות
  • פרסמו אצלנו
  • דברו איתנו
  • מה חדש
  • אודות
  • פרסמו אצלנו
  • דברו איתנו
  • מה חדש

ניוזלטר

© 2018 כל הזכויות שמורות

נבנה באהבה לישראל וליוצרים שלהם