אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

חיים בריאים יותר

חיים בריאים יותר

שומרים על בריאות הגוף עם הרבלייף

שמירה על בריאות הגוף דורשת התמדה, ובעיקר הבנה שכדי להגיע לאורח חיים בריא – יש צורך לעשות שינוי בהרגלים ובראשם שינוי בהרגלי התזונה ופעילות גופנית. הרבלייף מציעה מגוון של מוצרי תזונה המתאימים לספורטאים, למתאמנים ולמי שמעוניין לשמור על הבריאות, ומעודדת אורח חיים בריא כתנאי לאיכות חיים.

תזונה נכונה והרבלייף

התזונה הנכונה היא הבסיס לאורח חיים נכון. תזונה מאוזנת נחשבת לכזאת שמשלבת את כל אבות המזון יחד – פחמימות, חלבונים ושומנים, לצד ויטמינים ומינרלים. מחסור באחד הרכיבים החיוניים, פוגע בבריאות, ובא לידי ביטוי במגוון של מחלות ותחושות הפוגעות באיכות החיים. הרבלייף מציעה תוספי תזונה המכילים את הרכיבים שאנו מתקשים להשיג באמצעות המזון, ובכך מאפשרת לנו לשמור על הבריאות ולהרגיש חיוניים יותר מיום ליום.

פעילות גופנית והרבלייף

הפעילות הגופנית חשובה בכדי לשמור על הבריאות. מחקרים מראים, שמספיקה פעילות גופנית של חצי שעה ביום, על מנת להוריד באחוזים רבים סיכונים לחלות במחלות לב וכלי דם, וכן במחלות נוספות כדוגמת אלצהיימר וסרטן. להרבלייף מגוון רחב של מוצרים אשר תומכים את הפעילות הגופנית, ומאפשרים למקסם את ההישגים. שייק החלבון, המורכב מחלבון איכותי בלבד, מסייע לשרירים להתאושש לאחר האימון, משקם אותם, ומביא אותם לגדילה. חטיפי החלבון, המתאימים במיוחד רגע לאחר שמסיימים אימון, מגיעים בטעמים שונים, כדוגמת שוקולד, וממלאים בחזרה את מאגרי האנרגיה בגוף ומסייעים להתאוששות.

הרבלייף – לא רק למתאמנים

אנשים רבים המודעים להשלכות של תזונה שאינה מאוזנת וחיים ללא כל פעילות גופנית, מחליטים בהדרגה להיכנס לתחום של אורח חיים בריא. גם ללא פעילות מאומצת בחדר הכושר וללא תפריט דל קלוריות, ניתן לשמור על הבריאות. הרבלייף מציעה שייק בריאות אשר מלא ברכיבים תזונתיים חיוניים, המגיע במגוון של טעמים – וניל, עוגיות, שוקו, שוקולד, תות ועוד, ומהווה תחליף לאחת מארוחות היום. בנוסף, בהרבלייף תוכלו ליהנות ממשקאות מעוררים המחליפים את הקפה של הבוקר, מנקים את מערכת העיכול וממריצים את קצב חילוף החומרים.

שומרים על בריאות הגוף עם הרבלייף

במטרה לשמור על בריאות הגוף, יש צורך בתזונה נכונה ובתפריט מאוזן. לצד התזונה, לפעילות הגופנית אחריות רבה על הבריאות, על גמישות הגוף ועל תפקוד איברים חיוניים כדוגמת הלב, כלי הדם והריאות. הרבלייף שמה לה למטרה לייצר את מוצרי התזונה הטובים, החדישים והטבעיים ביותר. באמצעות הרבלייף, ניתן לצאת לדרך חדשה, להתמקד במטרות חדשות, ולהגיע להישגים בתחום הבריאות והכושר הגופני.