אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

4 בעיות תאורה נפוצות שאפשר לפתור עם גופי תאורה

תאורה היא אחד הדברים החשובים ביותר בבית שלכם, אבל גם אחד הדברים עימם אתם נאבקים לעתים קרובות מדי. אתם נכנסים לחדרים מוארים היטב, ולא משנה כמה מעוצב להפליא החדר, לא משנה כמה הוא נוח או מסביר פנים, אם התאורה אינה פועלת כשורה, היא תהרוס את מראה החדר כולו ותהפוך אותו למקום שלא נעים להיות בו.

במקרים רבים אתם מצליחים להשיג תאורה טובה לדירה שלכם, אך קיימים חמש תחומים שזקוקים למעט תשומת לב של מומחי תאורה, שיציעו לכם מעט הדרכה. העצות שלהם מוגשות במאמר זה, בתקווה שתוכלו למצוא אותן שימושיות.

מה תהיה השיטה הטובה ביותר להאיר את שולחן האיפור שלך?

 

את יכולה לשקול שימוש בגופי תאורה מאחורי המראה עם נורות לד ליניאריות כמו קונטור HD24 להשגת אור זוהר. הנורות מתוקנות מאחורי המראה על הקיר, ויוצרות שטיפה רכה ויפה של אור שמאיר את הפנים שלך ללא צללים.

כסטנדרט, תאורת שולחן איפור צריכה להיות מוטה בזווית לכיוון המראה ולהקפיץ את האור בחזרה אל הפנים, בעוד שמנורת השולחן מעניקה אפילו יותר זוהר שמסייע להפחתת הצללים. חשוב לוודא שלמנורה שלך יש גוון בהיר חיוור על מנת לסייע למקסם את האור.

חלופה שניה היא להשתמש בתליוני זכוכית חלבית להשגת השפעת עיצוב שמעוררת קריאות התפעלות ומאירה היטב את הסביבה ושופכת אור מלא על הפנים שלך.

יש לכם זרקורים במסדרון, שהם מעשיים מאוד אבל מספקים תאורה קשה

 

קיימת שיטה ליצור תאורה רכה ומסבירת פנים יותר כשהאורחים מגיעים למסדרון שלכם, במיוחד בתקופת החורף והחגים. מומלץ להוסיף מוביילים כדי לרכך את ההשפעה הכוללת של גופי התאורה. זוהי תוספת עיצוב פנים אמיתית, שיוצרת צללים מלהיבים והשתקפויות על הקירות.

ראשית, הפתרון הפשוט ביותר הוא לשנות את הדימר לעמעום, כך שתוכלו להגדיר את הטון הנכון לכל חלקי הבית מן הדלת הקדמית. כך תוכלו גם לרכך את הבהירות הכוללת להשגת תאורה מכוונת יותר למצב רוח ואווירה.

לפעמים מספיק שינוי קטן בכיוון

 

תוכלו גם להחליף את התאורה בכיוונים שונים להשגת השפעת שטיפת הקירות עם אור במקום על הרצפה.

תחושת התנועה לאורך הקירות תתרכך מיד ותסייע להדגשת תחומי העניין למבקרים, במקום שהמיקוד יעבור אל הרצפה. לדוגמא, תוכלו להטות את גופי התאורה אל הדלת על מנת להוסיף מוקד לחדר.

המרת המשרד הביתי לחדר ילדים

 

במקרה זה, התאורה צריכה להיות שונה לחלוטין ואתם מתבקשים להיפטר מאור התליות הראשי מעל השולחן. המטרה היא ליצור תאורה רכה בחדר הילדים, במיוחד בהתחשב בעובדה שתצטרכו לקום אל התינוק מספר פעמים במהל הלילה ולא תרצו שהחדר יהיה מואר מדי.

גופי תאורה שמותקנים על התקרה מספקים מקור אור אטמוספרי מעולה. תאורת לד ליניארית כגון קונטור HD24 של חברת מוצרי חשל, מספקת שטיפת אור אפילו לתקרה, וכך תוכלו לנצל כל נקודת מוקד של תאורה ללא אור בוהק כמעט. תאורה מעומעמת מאפשרת אורך רך מאוד אשר אינו צריך להפריע את מנוחת התינוק או להעיר אתכם כך שלא תוכלו לשוב לישון.