אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

בצעירותכן הייתה לכן בטן מושלמת, למעשה יכולתן לחשוף אותה או לחילופין ללכת עם בגד ים ללא חשש אבל כיום, הדברים הם קצת אחרת. חוסר הביטחון גובר עליכן, אתם מסתירות, לובשות בגדים שמכסים על כל השאר ומסרבות לחשוף בטן. לאחר הלידה, הדברים כבר לא יחזרו להיות כמו בעבר, אלו הן חלק מהאמירות שניתן לשמוע אצל לא מעט נשים שחוו לידה או הרזייה ויש להם עודפי עור גדולים מדי. אם כל זה נשמע לכן מוכר, החדשות הטובות הן, מתיחת בטן, כן, הליך אחד פשוט שיכול להשיב לכן את הביטחון אבל בעיקר, את חולצות הבטן למקום הנכון.

מזה הליך של מתיחת בטן?

הליך של מתיחת בטן הינו הליך של כמה שעות כאמור- לפי כמות השומן עצמה וכך גם העור שצריך להתיר. את ההליך הזה מבצעים באמצעות הרדמה כללית באמצעות חיתוך לאורך כל הבטן (קו התחתונים כך שזה לא ייראה ויאפשר נוחות מרבית). כחלק מהניתוח, ממקם המנתח את הטבור שוב במקומו ומותח את שרירי הבטן- בסוף, נתפרת הבטן. הליך זה מבוצע עם שאיבת בטן בו מחדיר המנתח קנולה דקיקה ושואב לתוך מכונה את כמות השומן אל מיכל ריקון מיוחד. בסיום הניתוח, חובש המנתח את המקום בחבישת לחץ וכך מפחית בצקות או נפיחות. בסוף הניתוח, מוחדרים נקזים והם אלו שמנקזים את ההפרשות והדם שנוצר נוכח הניתוח עצמו. לאחר שבוע, מסירים את הנקזים ומגיעים לביקורת. חשוב לציין,  יש מצבים בהם הנקזים יישארו יותר זמן – כאמור, כל אדם ומקרה לגופו.

כמה זמן לוקח להחלים מתהליך של מתיחת בטן

רוצות להחלים מהר מהליך של מתיחת בטן? יש כמה וכמה דברים שראוי לנקוט אותם וחלקם גם להפסיק לעשן. זה חשוב כי העישון מעכב כל ריפוי ולא בהכרח רק ריפוי של מתיחת בטן. ביום הניתוח הבטן תהיה קצת נפוחה, תהיינה בחילות, כאבים ואפילו טשטוש מסוים- לרוב זה נגרם מההרדמה אבל נעלם במהירות. יש לקחת תרופות נגד כאבים ובשונה מניתוחים אחרים בהם ההחלמה יותר מהירה, יש לקחת בחשבון כי יהיה קשה לבצע פעולות כמו הליכה לשירותים או למקלחת לזמן מה. לכן, חשוב ביותר שיהיה מי שיתמוך ויסייע בשלבים אלו. הנפיחות עצמה תחלוף לאחר כחודש, לצד זאת, יהיה ניתן לראות כי כבר לאחר מספר שבועות מצומצם יהיה ניתן לראות תוצאות. מאידך, בכדי לראות את התוצאה הסופית, יידרש מכם לחכות כמה חודשים או יותר נכון ליתר דיוק, עד כחצי שנה מיום הביצוע.

בסיכומו של דבר, בכדי להשיג את הוצאות המדהימות ביותר, רצוי שלא לעשן לפני ההליך, למעשה, אפילו להימנע מלעמוד ליד אנשים שמעשנים. לא לחבוש את החתכים באמצעות מדבקות והכי חשוב? לשתות וכמה שיותר בכדי למנוע את התייבשות העור.