אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

עיצוב חדר לילדים עם האביזרים החשובים באמת

כאשר מדובר על חדר לילדים, הרי שמדובר על אחד מהחללים המרכזיים בכל בית ולכן, הוא צריך להיות פרקטי, אך גם מעוצב בטוב טעם. למעשה, באמצעות רכישה של אביזרים מתאימים, ניתן להפוך כל חלל לכזה שמותאם לילדים, וכל זה בעלות כספית אטרקטיבית ביותר. אולם, רגע לפני שאתם מתחילים לעצב את החלל שיתאים לילדים שלכם, חשוב לקבוע מסגרת תקציב מבעוד מועד, ולהתאים את האביזרים לגיל של הילדים. הסיבה העיקרית לכך היא שחדר הילדים צריך להתאים להם גם בשנות הבגרות, אך באותה המידה הוא גם צריך לשרת את הצרכים האישיים שלכם ולכן, חשוב לחשוב היטב על אלמנטים יעילים ואפקטיביים מאשר על אלמנטים עיצוביים שלא יוסיפו יותר מדי, ולעיתים אף יהפכו את החדר למבולגן במיוחד. על כן, במטרה לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני עיצוב מוצלח של חדר לילדים שלכם, ריכזנו עבורכם למאמר הבא מספר אביזרים שצריך בכל חדר שכזה:

  • קופסאות אחסון – עיצוב של חדר לילדים הוא לא באמת שלם ללא קופסאות אחסון שכן, יש לא מעט צעצועים שמפוזרים בכל פינה. זאת בעוד כי דרך מצוינת ליצור סדר וארגון, במאמץ מינימלי במיוחד היא באמצעות רכישה של קופסאות אחסון. למעשה, מדובר על פתרון מצוין שניתן לרכוש כמעט בכל רשתות השיווק במחירים אטרקטיביים ובמגוון רחב של עיצובים וסגנונות. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את העובדה כי את הקופסאות ניתן לרכוש במגוון גדלים, מה שיעניק לילדים שלכם את האפשרות לאחסן פריטים נוספים מעבר לצעצועים, בין אם מדובר על שמיכות, בגדים וכיוצא בכך. 
  • כוורת – כוורת מעוצבת שניתן לרכוש בכל חנות אפשרי לכלי בית וריהוט מהווה גם כן אביזר שהוא בגדר חובה כאשר מדובר על עיצוב של חדר לילדים, במיוחד בגלל הספרים הרבים ועבודות היצירה שהילדים אוהבים להכין וליצור בכוחות עצמם. במילים אחרות – במקום לבלגן את החדר, ניתן לרכוש כוורת מעוצבת אשר מחולקת למספר קופסאות קטנות בהם יוכלו הילדים שלכם לאחסן ספרים, בובות, עבודות וכל דבר אחר שהם רק ירצו. 
  • מד גובה – אחד מהדברים המרגשים ביותר שכל הורה אוהב לבחון לעיתים תכופות, זה הגובה של הילדים שכן, על מנת להקליל את האווירה בחדר, תוכלו להוסיף מד גובה לילדים, מה שיעניק לכם את האפשרות לעקוב אחרי הגובה של הילדים שלכם, ואפילו יאפשר לכם להוסיף אלמנט עיצובי נוסף שישפיע על הקו העיצובי המנחה בחלל. 

בשורה התחתונה, אביזרים לעיצוב של חדר לילדים יכולים לגרום להבדל בין חדר עמוס ומבולגן לבין חדר מסודר ומעוצב. כמו כן, ההמלצה שלנו תהיה לבצע את הרכישה רק דרך מותגים מובילים שכן, הדבר יבטיח כי אתם רוכשים אביזרים איכותיים ועמידים שישרתו את הילדים שלכם לתקופה ארוכה במיוחד.