אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

4 טיפים לעיצוב הבית

הבית הוא ללא ספק המקום הכי חשוב עבור כולנו. זה המקום לנוח, להירגע, להיות עם הילדים ועם בן או בת הזוג. כולנו רוצים להרגיש נוח ונעים בבית שלנו. בין אם אתם משלמים שכר דירה ובין אם זה הבית שלכם, הנה כמה טיפים לעיצוב הבית שאתם חייבים להכיר!

השקיעו במבואת הכניסה

הכניסה זה המקום שגם אנחנו וגם מי שנכנס אלינו הביתה רואה מיד. המבואה היא גם האנרגיה של הבית לפי תורת הפאנג שואי היפנית. לכן, כדאי להשקיע בכניסה ולדאוג שהיא תהיה: מסודרת, מוארת ואסתטית. זה. בדיוק המקום למראה מקסימה, זר פרחים, כמה תמונות משפחתיות יפות ואולי ספסל בו ניתן לנעול נעליים ולאחסן כמה חפצים.

פתרונות איטום ובידוד

מעבר להיבט העיצובי, חשוב לזכור שהבית שלנו הוא גם מקום שאמור לתת מענה לצרכים שלנו. לכן, כדאי להשקיע בפתרונות ומערכות בידוד ואיטום שמסייעות למנוע חדירה של מים והיווצרות של רטיבות, שומרים עת נוחות תרמית ואף מסייעים להפחית את צריכת החשמל הביתית כמו למשל תכנון קיר מסך, חלונות ותריסים מיוחדים, צבעי קירות התורמים גם לבידוד וגם לאיטום וקירות גבס.

עצבו את חדרי הילדים כאילו הם ילדים גדולים

הילדים שלנו גדלים כל הזמן ולכן זו אחד הטיפים לעיצוב הבית הוא לא לעצב את כל החדר עבור תינוקות או ילדים קטנים. כמובן שאת הרהיטים אפשר כל הזמן לשנות (מיטות שידת החתלה) וגם את האביזרים המשלימים (טקסטיל, שעון קיר וכריות), אבל את הבסיס של החדר בין אם זה ארון הבגדים ובין אם הצבע של הקירות, הטפט או השטיח, שווה לבחור תוך מחשבה קדימה שיתאימו לאורך זמן.

בחרו צבעים וחומרים פרקטיים

בין אם אתם מתכננים שיפוץ מסיבי ובין אם סתם רוצים לחדר את הבית, כדאי לבחור מוצרים שילוו אתכם לאורך זמן כמו עץ איכותי, זכוכית מחוסמת, רהיטים איכותיים וכמובן צבעים קלאסיים שתמיד רלוונטיים כמו לבן, שמנת, אפור וחום.