אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

4 דרכים שיעזרו לעסק שלך לקום מקריסה כלכלית

 התפרצות נגיף קורונה בארץ, הובילה לשינויים משמעותיים במשק ובתעשייה. הסערה העסקית איננה עתידה לחלוף בקרוב, ולכן חשוב מאוד ליצור לעצמך ולעסק את הבסיס למינוף כלכלי גם בעת משבר. כיצד תעשה זאת? על כך ועוד – במדריך הבא.

קריסה כלכלית: לא סוף הסיפור

אין ספק כי האתגרים אשר ניצבים בפני בעלי עסקים בתקופה הנוכחית הם קשים, יש שיגידו יוצאי דופן. למעשה, נגיף הקורונה שינה את חוקי המשחק ולאור ההגבלות הקשות, מוצאים עצמם עשרות אלפי בני אדם מחוסרי עבודה ועם עסק שקרס כלכלית. אולם, לא מדובר בסוף הסיפור. ניתן לאתר בקלות לא מעט סיפורי הצלחה של יזמים ובעלי עסקים אשר הצליחו לשייט בתוך ים סוער, ואף להגדיל את ההכנסות. כיצד הם עשו זאת? באמצעות 4 דרכים מרכזיות:

ליווי מצד יועץ עסקי

לאחר קריסה כלכלית יש צורך בקבלת הכוונה וייעוץ עסקי, וזאת ע"י יועץ עסקי מוסמך ומיומן אשר מתמחה בשיפור תזרים המזומנים ויציאה מהברוך הכלכלי לאחר קריסה כלכלית. ברחבי הרשת ניתן לאתר לא מעט יועצים, אולם בולט מעל כולם הוא רותם זילברמן, יועץ עסקי בעל ניסיון עשיר בתחום. את שירותיו של רותם זילברמן ניתן לקבל דרך יצירת קשר באתר הרשמי, וזאת בכדי שתוכלו ליצור תוכנית עסקית מבוססת תוצאות, כמו גם קבלת כלים פרקטיים לצורך הקמת העסק מחדש. בכך, תוכל לייצר לעצמך את ההזדמנות לקום על הרגליים ולהתניע מחדש את העסק, גם אם נדמה כי זהו הסוף.

מקורות מימון

בכדי להתניע את העסק מחדש, עליכם לאתר מקורות מימון חדשים. למעשה, מקורות המימון אינם חייבים להגיע מהבנקים אלא דרך גופים פרטיים. באמצעות גופים פרטיים ומפוקחים ניתן לקבל תזרים מזומנים אשר מאפשר להתחיל ולהקים את העסק החדש, כל זאת כאמור בהתאם לתוכנית עסקית אותה אתם בונים ביחד עם יועץ. מקורות המימון הללו יתנו לך אוויר לנשימה, וכן יאפשרו לך לשלם משכורת לעובדים, ספקים וכו'.

פריסת חובות 

במידה ונותרו לך חובות כבעל העסק, חשוב מאוד ליצור קשר עם עורך דין מוביל אשר ידע להפעיל כלים משפטיים לצורך פריסת חובות. באמצעות פריסת חובות תוכל להחזיר סכום כסף לנושים, בהתאם ליכולת שלך. חשוב לזכור כי לא מעט בעלי עסקים ממהרים לחשוב כי עליהם לגשת להליך של פשיטת רגל, אולם בלא מעט מקרים ניתן ואף רצוי להגיע להסכם של פריסת חובות כצעד מניעה רגע לפני ההכרזה.

התנתקות

תקופה סוערת מבחינה עסקית משפיעה מאוד על הנפש. זה בסדר לקחת זמן ולחשוב, להתנתק ולהעשיר את הנפש. זה בדיוק הזמן לעשות חשבון נפש, להבין איפה טעית והיכן אפשר היה לתקן – ולצאת מחוזק וטוב יותר. באמצעות יועץ עסקי בעל ניסיון ומעטפת של אנשי מקצוע תוכל למצוא את עצמך שוב פורח מבחינה כלכלית, וגם אישית.

החיים בישראל – המגזין של הישראליים אשר נותן את החופש האמיתי לדיבור ולסיפורים אמיתיים מכל האומה. בואו לקבל במה משלכם ובואו לשמוע / לקרוא סיפורים מהלב של הישראלי המצוי. בואו לקרוא את עצמכם בצורה אמיתיתם.

חשוב

  • אודות
  • פרסמו אצלנו
  • דברו איתנו
  • מה חדש
  • אודות
  • פרסמו אצלנו
  • דברו איתנו
  • מה חדש

ניוזלטר

© 2018 כל הזכויות שמורות

נבנה באהבה לישראל וליוצרים שלהם