אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

HTML5 קורס – למה כדאי לכם לבחור?

5 HTML קורס הוא למעשה האפשרות שלכם ללמוד שפה אשר עליה מושתתים כל אתרי האינטרנט המוכרים. כאמור, מדובר בשפה ששינתה את כל הכללים וייצרה לא מעט תהפוכות עוד בשנות התשעים – הזמנים בהם הוצגה לראשונה ומאז הפכה לכלי/ שפה שמישה ביותר. אז איזה יתרון אפשר להשיג מלמידת השפה? מי שלומד אותה ובסופו של דבר משתמש בה הוא זה שייקבע בסופו של דבר מה הגולשים ייראו על הדפדפן שלהם. בכדי להבין במה מדובר, הנה כמה דברים שחשוב ליישם אודות השפה שכבר כבשה לא מעט נקודות בעולם.

לימודי השפה – HTML5

HTML5 קורס מלמד אתכם קודם כל את מהות השפה – אם כן, מדובר בראשי התיבות  Hypertext Markup Language שמקורם הוא שפת סימון להיפר טקסט. שלא כמו שפות אחרות, כאן מה שתלמדו יהיה קשור בעיקר לשפת תכנות שאינה בנאלית, היות ומי שבוחר ליישם אותה לא יתכנת באמצעות פקודות אלא על ידי שימוש במאפיינים וסימונם של החלקים החשובים שלהם יוצמדו בסופו של דבר תכונות מסוימות. בכדי להבין את הקשר הישיר של תוכנה אחת לכל הדפדפנים הכי פשוט לדבר על W3C – הגוף שאחראי לתקן השפה עצמה וכך שהעמודים המצורפים לתקן יהיו זהים בעבור כל סוג דפדפן.

למה HTML5  ולא גרסאות אחרות?

HTML5  קורס מעניק גרסה שיודעת ואף גוברת על שאר הגרסאות המוכרות האחרות. ההצלחה עצמה באה לידי ביטוי בכך שניתן ליישם אותה בכל מקום, אפליקציה, מולטימדיה וכל ממשק אינטרנט אחר. כאמור, כפי שכבר אמרנו, זוהי שפה שיודעת ואף שולטת בכל דפדפן אינטרנטי כזה או אחר – מה שמגמיש את העבודה ומוסיף עוד יתרון אחד גדול. הפעלת סרטונים באמצעות פלאש, סרטונים, אנימציה ואפילו יכולת לצייר עת המסך והכול דרך אתרים מעוצבים וחלקים יותר. באמצעות הידיעות שהקורס יעניק לכם תוכלו אף לסמן כל חלק וחלק והכול בהתאמה מדויקת ביותר למסמך. הדבר החשוב ביותר הינו הקידום האורגני וכאן, נכנסת שפת ה – HTML5 שיודעת לעזור למנועי החיפוש לאתר את הקטעים הטובים בתוכן ולקדמם על הצד הטוב ביותר.

קורס HTML5 הינו קורס המאפשר שפה המתאימה ללא מעט מכשירים בשוק החל ממחשבים ועד לטלפונים חכמים וטאבלטים. כאמור, נוכח כל האפשרויות הנ"ל נוצרת אחידות וכך גם הגולש נהנה ויכול לראות את התוצאות הטובות ללא תלות בשום מכשיר. חווית גלישה זה כל הדבר, מאידך, אם בכל זאת יהיה צורך לחדד את הגלישה יהיה צורך בכל  זאת לבצע התאמות למכשירים השונים אם כי מזעריות בלבד. בסיכום דבר, השימוש בשפה מניב לא מעט אפשריות החל משימוש עצמי ועד להליך קידום אתרים מוצלח. נכון להיום, שפה זו שולטת כמעט בכל דפדפן ובכל סביבת אינטרנט, מה שהופך אותה לנדרשת אצל יותר ויותר מתכנתים ואנשים שמחפשים את ההצלחה.

למידע על קורסים נוספים:

קורס אנגולר