אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מתי שירותי אריזה יחסכו לכם זמן וכאב ראש?

החיים בעידן המודרני די לחוצים, אינטנסיביים, ואנחנו כמעט תמיד נמצאים ומתנהלים תחת קצב הזמן והשעון מתקתק. לכן, פעמים רבות אנחנו מנסים לחסוך את הזמן, להתייעל, כי הרי זמן באמצע שנות ה-2000 שווה כסף והרבה ממנו. אחד השירותים שיכולים לחסוך לכם זמן, בין אם אתם עוברים דירה, משרד או אפילו למדינה אחרת אלו הם שירותי אריזה.

סוגים של שירותי אריזה

למעשה, יש שני סוגים של שירותי אריזה. הסוג הראשון ניתן על ידי חברות הובלה שמספקות מגוון של שירותים כמו פירוק והרכבת רהיטים, מיון ואפילו ניקיון דירה. לעומת זאת, הסוג השני אלו הן בדרך כלל נערות או נשים שסדר וניקיון הולכים ביחד איתן יד ביד. הן יבואו לסדר לכם כל מה שצריך ולהפוך את המעבר לקלי קלות. השירות כולל בין השאר סידור ארון מטבח, סידור מזווה, מיון וסידור של ארון הבגדים ועוד.

איך לבחור שירותי אריזה?

  1. המלצות – אחת הדרכים היותר טובות לבחור שירותי אריזה, בין אם מהסוג הראשון, ובין אם מהשני זה על ידי המלצות. אלו יכולות להיות המלצות דרך אנשים שאתם מכירים, כמו שכנים, קרובים, מכרים או בני משפחה. דרך נוספת היא לפנות כמובן לרשת האינטרנט ולחפש בגוגל ”שירותי אריזה“. ניתן לחפש גם דרך קבוצות בפייסבוק או ברשת האינסטגרם וגם ככה לחפש המלצות.
  2. זמינות – מעבר דירה או בית הוא משהו שקורה בדרך כלל לפי תאריך מסוים ולכן אם מחפשים שירותים מהסוג הזה, התזמון כאן הוא קריטי. כלומר, אחרי שהשוותם בין כמה חברות או מומחים לאריזה, כדאי לבדוק שיש פניות בהתאם לתקופה שבה אתם עוברים. השירות חייב להתבצע לפני המעבר מן הסתם ולפעמים הוא גם כולל סידור של הדברים בדירה החדשה.
  3. מחיר – חשוב שיציעו לכם מחיר הוגן ונוח עבור השירות. כמובן, שככל שהשירות לוקח זמן רב יותר וככל שהוא מורכב יותר, ככה המחיר עולה בהתאמה. לעתים, יש חברות שמעלות את המחיר בעונת הקיץ, אז רוב הישראלים שעוברים, באמת מבצעים את המעבר וזה משהו שצריך להיות אליו מודעים.
  4. מקצועיות, יסודיות, אסתטיקה ונקיון – כדאי לבחור חברה מקצועית עם ניסיון בתחום כדי שהאריזה תתבצע כמו שצריך, שמוצרים שבירים לא יהרסו, שהבגדים לא יתקמטו וזאת משום שיש היום מגוון רחב של פתרונות אריזה שיכולים ממש להקל על התהליך כולו בין אם זה קופסאות מיוחדות, שקיות למניעת שבר ועוד.

מהם היתרונות של שירותי אריזה?

קודם כל הזמן. הרי מעבר דירה הוא גם ככה תהליך מורכב הדורש מאיתנו כל כך הרבה משאבים כמו זמן, כסף, מחשבה קדימה ותכנון. לכן, שירותי אריזה יחסכו לכם המון זמן וככה בעצם תוכלו להתעסק עם מה שבאמת חשוב. יתרון נוסף שאי אפשר להתעלם ממנו הוא כל הנושא של שמירה על הדברים שלנו. ברגע שיש מישהו או מישהי מקצועיים שאורזים לנו את כל הדברים ואת כל החפצים, ככה אנחנו יכולים להיות רגועים שהדברים שלנו נשמרים.

ועוד כמה טיפים למעבר דירה מוצלח שיעזרו לכם לעבור את התקופה הזו בשלום

  1. בחרו חברת הובלה מקצועית שתספק לכם שירות יעיל, זה בעצם מה שהופך מעבר ממורכב לפשוט ונוח.
  2. מצאו סידור לילדים ביום המעבר בין אם זה בייביסיטר, עזרה של סבא וסבתא או חבר שכן קרוב.
  3. ארזו מזוודה עם הדברים שאתם צריכים לכמה ימים הראשונים עד שכל הבגדים והמוצרים השונים יהיו במקום.

לסיכום, אם אתם עוברים בקרוב, היעזרו בשירותי אריזה ככה תחסכו זמן והרבה כאבי ראש.