אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

הדברה – כך תעברו את זה בשלום

הקיץ כבר כאן בפתח ואיתו החרקים, המעופפים והמזיקים מתחילים לצוץ בכל פינה. מג‘וקים דרך עכברים ועד יונים, בפוסט הבא תדעו כל מה שצריך לדעת על הדברה.

מספיק סימן אחד וזהו

אתם לא צריכים לחכות שתהיה אצלכם בבית מכת ג‘וקים או חיסול של עטיפות במזווה שכורסמו על ידי מכרסמים כדי להזמין מדביר. מספיק שאתם רואים שמופיע ג‘וק אחד גדול וחי, מספיק שיש סימן אחד למכרסם וזה בדיוק הזמן להזמין חברת הדברות מקצועית. גם בהיבט של יונים. אל תחכו שהדבר יהפוך לסוג של מגפת קינון אצלכם על הגג, הזמינו מומחה המבצע הרחקת יונים ותוכלו להיפטר מהבעיה עוד שהיא קטנה.

הזמינו מדביר כמה שיותר זמן מראש

בקיץ יש למחירים נטייה לעלות בשל הביקוש, לכן שווה לתאם ביקור על ידי מדביר מומחה כמה שיותר מהר. אם אתם יודעים מראש לפי שנים קודמות שבקיץ יש לכם בעיית ג‘וקים, הזמינו מראש מדביר לטיפול בבעיה הספיציפית הזו וכך לגבי כל מזיק אחר.

רוצים לשמור על אפקט ההדברה? שמרו על ניקיון

מזיקים ומכרסמים מכל הסוגים אוהבים אוכל מים ולחות. לכן, חשוב לשמור כמה שיותר על ניקיון ולפני שהקיץ מגיע להקפיד על ניקיון מזרנים נגד קרדית האבק, ניקיון שטיחים ווילונות נגד פשפשים ופרעושים, תספורת לחיות המחמד וכמובן, אל תשאירו זבל בלילה בחוץ, הקפידו להשליך אותו לפח המרכזי. היפטרו ממקורות מים עומדים המביאים זבובים ויתושים. כדאי להימנע מהשארת כלים מלאים באוכל בתוך הכיור, אלה מביאים מזיקים והדבר האחרון שאתם רוצים זה להיתקל בג‘וק עוד לפני שפתחתם את העיניים והרתחתם מים לקפה.

בחרו חברת הדברה מקצועית, יעילה עם שם ומוניטין בתחום כדי שתוכלו להנות מקיץ נקי ממזיקים.