אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

איך תוכלו לקבל תפקיד בקבוצת כדורסל?

צעירים רבים אשר הינם חובבי כדורסל תוהים בשאלה האם הם יוכלו להגשים חלום ולהיות חלק מקבוצת כדורסל בתפקיד כזה או אחר. התשובה לכך היא כמובן שכן היות ואנשי מפתח רבים בעולם הכדורסל כיום התחילו את דרכם בתור חובבי כדורסל או אוהדים שהשתלבו בתפקיד כלשהו בקבוצת כדורסל ומשם צמחו הלאה לתפקידי מפתח. חשוב לזכור כי לא מדובר באלמנט אחד או כישרון מולד, כדי שתוכלו להתמיד בתפקיד לאורך זמן ולבנות לעצמכם קריירה אמיתית בתחום, מדובר בשילוב של כמה אלמנטים לאורך זמן. לכן החלטנו לתת לכם מספר טיפים איך תוכלו לקבל תפקיד בקבוצת כדורסל.

מגוון התפקידים הקיימים בקבוצת כדורסל

רבים חושבים כי בקבוצת כדורסל התפקידים היחידים שהם לא השחקנים כמובן אלו הם צוות המאמנים שכולל מאמן ראשי, עוזר, מאמן כושר ועוד. אך בפועל ישנם עוד הרבה מאד תפקידים ניהוליים אותם תוכלו לבצע ולעבוד במקום עבודה שהוא גם התשוקה שלכם. לקבוצת כדורסל יש מגוון רב של אנשים שאחראים לנהל את הפעילות השוטפת של הקבוצה, כמו תיאום של נסיעות למשחקים, תיאום של מלונות ולעיתים גם טיסות למשחקים בחו״ל, רבים חושבים כי בקבוצת כדורסל התפקידים היחידים שהם לא השחקנים כמובן אלו הם צוות המאמנים שכולל מאמן ראשי, עוזר, מאמן כושר ועוד. אך בפועל ישנם עוד הרבה מאד תפקידים ניהוליים אותם תוכלו לבצע ולעבוד במקום עבודה שהוא גם התשוקה שלכם. לקבוצת כדורסל יש מגוון רב של אנשים שאחראים לנהל את הפעילות השוטפת של הקבוצה, כמו תיאום של נסיעות למשחקים, תיאום של מלונות ולעיתים גם טיסות למשחקים בחו״ל, כמו גם ניהול שוטף בארץ כמו דאגה לרווחת השחקנים כאשר דגש מיוחד ניתן לשחקנים הזרים להם עש לדאוג לדירות, רכבים ושאר הצרכים האישיים כאשר לעיתים לקבוצה שיש יותר מאיש מנהלה אחד שאחראי על הדברים הללו.  סוכן שחקני כדורסל יכול הרבה פעמים לסייע בניהול חלק מהדברים הקשורים לקריירה של שחקן כדורסל מוביל.

מעבר לכך לקבוצת כדורסל ישנם אנשי משק שאחראים על כלל הציוד של השחקנים כמו מדים, בגדי אימון, כדורים, ציוד במתקן האימונים וכמובן אחראים על שלמות ותקינות מתקן האימונים. לסיכום, אם אתם רוצים לקבל תפקיד בקבוצת כדורסל כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבדוק אילו תפקידים פנויים קיימים, ליצור קשרים ולהתמודד על אחד מאותם מגוון תפקידים קיימים