אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מדה מתפלסת

כל מי שעוסק בתחום כלשהו של ענף הבנייה והשיפוצים יודע לבטח שיכולים לקרות מקרים שבהם הרצפה או הקרקע במבנה שהולך ונבנה לא תהיה ישרה לגמרי ויהיה צורך למצוא לכך פתרון לפני הנחת החיפוי שהוא השכבה העליונה של הרצפה. בדיוק לשם כך יש את המדה המתפלסת שמיישרת כל משטח ומהווה את הפלטפורמה שעליה מניחים את האריחים או את החיפוי החיצוני והסופי. השימוש במדה המתפלסת הולך ונהיה רחב עם הזמן בשל התכונות והיתרונות שהיא מספקת וכמובן בזכות נוחות השימוש בה. כיום אפשר לראות בה אפילו תחליף לבטון כאשר היא מונחת או נמרחת ישירות מעל שכבת הבטון.

 

היתרונות הרבים של מדה מתפלסת

כאמור, לפני כל הנחת חיפוי סופי, בין אם מדובר ברצפה ובין אם מדובר בגג – המשטח חייב להיות ישר לחלוטין. מכאן שם חומר הגלם – מדה מתפלסת. לאחר שהמדה מתקשה היא ישרה לחלוטין (ואנשי המקצוע כמובן יבדקו ויוודאו את זה) ולאחר מכן אפשר יהיה להניח עליה את החיפויים הסופיים. יש מי שמתייחס לתחום זה כתת תחום של בטון מוחלק ולא בכדי, שכן שיטות העבודה מאד דומות זו לזו. עם משטח ישר לחלוטין יהיה לאנשי המקצוע הרבה יותר קל לעבוד ולהניח את החיפויים הנדרשים וזה מה שיבטיח ללקוח ששיפץ תוצר לא פחות ממעולה ומדהים ביופיו של מבנה חדש שהוא יעבור לעבוד או לגור בו.

 

החידושים הבלתי פוסקים בעולם הבנייה

עם הזמן יש חידושים גם בחומרי הגלם של ענף הבנייה וגם בשיטות העבודה המגוונות ממילא. זה מה שמבטיח שלכל לקוח ולכל משימה תימצא הדרך הטובה ביותר לעבוד ולהציע מענה ופתרון. אנשי מקצוע שבקיאים במגוון שיטות יידעו ויצליחו בקלות להתאים לכל לקוח ולכל משימה את הפתרונות הכי טובים שקיימים נכון למועד ביצוע העבודה והלקוחות יוכלו ליהנות מחדשנות ברמה גבוהה, גימור מעולה ומבנה שנשאר עמיד וחזק לאורך הרבה מאד זמן. כך עם מדה מתפלסת וכך עם מגוון רחב של שיטות עבודה וחומרי גלם שמתחשים ללא הרף.