אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

הובלה בלי מעלית – כל מה שצריך לדעת

בשגרת החיים של ימינו, מעלית היא חלק בלתי נפרד מאיכות החיים אליה לא מעט אנשים התרגלו שכן, היא יכולה לעזור לנו להקל על ההגעה אל הדירה שלנו, בייחוד במקרים בהם אנו מתגוררים בקומה גבוהה שכן – היא חוסכת לנו את הטרחה של לעלות קומות רבות ברגל. מעבר לכך, היא פשוט חיונית עבור אנשים מבוגרים או לחילופין, אנשים עם בעיות כאלו ואחרות בגפיים התחתונות, ואילו בעקבות הסיבות האלו היא הפכה לסטנדרט של ממש ברוב הבניינים החדשים שנבנים. עם זאת, לא לכולם יש מעלית בבניין, ואילו הדבר עשוי לבוא לידי ביטוי במחיר ההובלה כאשר נעבור אל דירה חדשה. אז כמה בערך עולה הובלה בלי מעלית, מה קובע את המחיר ומה עוד עליכם לדעת על נושאים אלו? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

הובלה בלי מעלית – מה משפיע על המחיר?

רגע לפני שאתם מחפשים אחר פתרונות איכותיים עבור המעבר שלכם כמו קרטונים למעבר דירה shop getmoving, חשוב תחילה להבין מה עשוי להשפיע על המחיר של הובלה בלי מעלית. ובכן, בדיוק כמו מחירי הובלה מכל סוג אחר – גם כאן המחירים עשויים להיות מושפעים מפרמטרים כאלו ואחרים כמו הקומה בה הלקוח גר, נגישות הבניין, תכולת המעבר וכדומה. באופן כללי, הובלה בלי מעלית היא הרבה יותר מאתגרת, ובהתאם לכך סביר להניח כי העלות שלה תהיה יותר גבוהה – אך לא כל ההובלות נולדו שוות, ואילו עבודות מסוימות יהיו הרבה יותר פשוטות מאחרות ויקחו פחות זמן – ובהתאם לכך העלות שלהן תהיה יותר נמוכה. אם לדוגמא הלקוח גר בקומה נמוכה ותכולת ההובלה שלו קטנה יחסית ואינה דורשת מאמץ מיוחד, הרי שסביר לחלוטין לצאת מנקודת הנחה כי עלות של הובלה כזו תהיה הרבה יותר נמוכה מעלות הובלה בלי מעלית לקומה 3 ומעלה כאשר תכולת המעבר כוללת את החפצים של משפחה שלמה. 

 

להקל על המעבר – כך תעשו זאת בעצמכם

אין זה משנה אם מדובר בהובלה בלי מעלית או בהובלה עם, תמיד נרצה להקל על המעבר ככל הניתן על מנת שנוכל ליהנות מהתהליך ולהתרווח בדירה החדשה בהקדם. לשם כך, אנו ממליצים לכם לחפש אחר חברת הובלות מקצועית שתוכל לאפשר לכם להוציא את המעבר לפועל בהקדם האפשרי, וכמובן להתחיל באריזות מוקדם ככל הניתן. מעבר דירה זהו תהליך לא פשוט בכלל ואף מאתגר – אך בהחלט תוכלו להקל עליו עם תכנון נכון.