אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

 סמארטפונים מומלצים שכדאי להכיר

יש לנו אתגר קטן עבורכם – נסו לחשוב על אדם אחד, מכר שלכם, ולא משנה אם מדובר על – קרוב משפחה, חבר, בת זוג, עמית לעבודה, וכיוצא בזאת – שלא מחזיק בידיו טלפון חכם, כלומר סמארטפון. הצלחתם למצוא מישהו כזה? כנראה שלא, כי בשנת 2022, סמארטפונים הפכו להיות מוצר צריכה כל כך בסיסי, כזה שכל אדם פשוט חייב להחזיק בו. בסופו של דבר – אנחנו משתמשים בטלפון החכם שלנו לכל כך הרבה דברים – החל מהתכתבות, גלישה ברשתות חברתיות, צילום, עריכה, ועוד דברים כיוצא בזאת – בעצם, ניתן להגיד שטלפון חכם הוא מעין מחשב קטן וניד. אנשים רבים, תוהים איזה סמארטפונים מומלצים יש כיום בשוק, ואיזה סמארטפון למעשה כדאי להם לרכוש. בדיוק בשביל זה, ריכזנו כאן עבורכם את השורות הבאות.

בחירה של סמארטפון – אל תקלו ראש בבחירה

אנחנו נתקלים בהמון המון אנשים שמעוניינים לרכוש טלפון חכם חדש, וכעת הם נמצאים בתהליך של בחירת סוג הטלפון. העצה החשובה ביותר שלנו עבורכם היא – אל תקלו ראש בבחירה. בצעו מחקר מעמיק, השוו מחירים, מפרטים של טלפונים שונים, והכי חשוב – הבינו מה הם הדברים שהכי חשוב לכם בטלפון החכם שאתם עתידים לרכוש. האם חשובה לנו איכותי המצלמה? האם אנחנו אנשים שזקוקים לסוללה גדולה שמחזיקה הרבה זמן? או שאולי דווקא בא לנו טלפון חכם שיתאים לילדים שאוהבים לשחק בהרבה משחקים בטלפון? בכל אופן, בדומה לדרך שבה היינו רוכשים מחשבים ואביזרים טכנולוגיים כאלה ואחרים – כך עלינו להתייחס גם לרכישת טלפון חכם.

סמארטפונים מומלצים ביותר שכדאי לנו להכיר כיום

  • Xiaomi mi 11t pro
  • Iphone 13+
  • Google pixel 3
  • Samsung galaxy note 20 ultra

מה כדאי לשאול את עצמנו לפני שאנחנו רוכשים סמרטפון

מכיון ורוב הסמרטפונים עולים כמה אלפי שקלים, וזה לא משהו שאנחנו קונים כל יום, מאוד כדאי לשאול את עצמנו שאלות כמו לאילו שימושים הסמרטפון אמור לשרת אותנו, אילו פעולות אנחנו מבצעים באמצעות הסמרטפון, מה גודל המסך שאנחנו מחפשים, איזו רזולוציה מתאימה לנו, אילו אפליקציות אנחנו משתמשים ביום שלנו, איזו מצלמה ועוד… לפי זה ניתן יהיה לבצע את הרכישה על הצד הטוב ביותר.

איפה כדאי לרכוש סמרטפון מומלץ?

חשוב מאוד להבין שמדובר בתחום פרוץ ולכן היום כמעט כל אחד מרשה לעצמו לקנות סמרטפונים גם חדשים וגם משומשים ואז למכור אותם הלאה. לכן, כדאי מאוד לבצע את הרכישה של הסמרטפון רק במקום מקצועי, כמו חנות טלפונים או חנות המוכרת מוצרי מולטימדיה. לפני שמבצעים רכישה יש לשים לב כי הסמרטפון אכן תואם את הצרכים שלכם, שהוא מותאם לתקציב שלכם ושאתם מקבלים אחריות על הרכישה. כדאי גם לבדוק בין השאר מה כוללת האחריות ובהתאם לכך לקנות את המכשיר.