אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

איך לבצע התקנת גגות רעפים בצורה הנכונה? הגעתם אל הכתבה הנכונה! 

גג רעפים חדש מביא איתו הרבה מאוד יתרונות, אך חשוב מאוד לדעת איך מתקינים גגות רעפים בצורה הנכונה על מנת שנוכל ליהנות מכל אותם יתרונות. אז איך מבצעים התקנת גגות רעפים כהלכה, מה היתרונות של גגות אלו על פני גגות אחרים ומה עוד עליכם לדעת על נושא זה? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

גג רעפים

לפני שתחפשו אחר אנשי מקצוע אמינים העוסקים בכל הנושא של גגות רעפים כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר dudi-gag.co.il, הרי שעליכם להבין בדיוק מהו גג רעפים. למעשה, מדובר על הפופולרי ביותר בימינו, והוא עשוי בעיקר מרעפים חזקים שמטרתה היא למנוע חדירה של מים, קור וחום למבנה. בניית גגות רעפים הוכחה בתור יעילה בצורה יוצאת דופן בהמון מדינות חמות, וביניהן ניתן למנות גם את ישראל.

 

יתרונות של גגות רעפים

  • עמידות – גג רעפים ידוע בתור היותו עמיד וחזק מאוד, כך שמדובר על אפשרות מאוד אמינה שתהיה עמידה בצורה יוצאת דופן כנגד תנאי מזג האוויר השונים.
  • קצוות ארוכים – קצותיו הארוכים של גג רעפים בעצם עוזרים בהרחקת מים טובה יותר מסביבת הבית.
  • תחזוקה מינימלית – גג רעפים איכותי שהותקן בצורה נכונה דורש תחזוקה מינימלית ואפילו אפסית במקרים מסוימים.

 

דברים שחשוב לדעת לפני התקנה

אחרי שהבנתם מדוע כל-כך כדאי לבחור דווקא גג רעפים, חשוב מאוד לדעת כי התקנת גג שכזה זו עבודה ארוכה, ובין היתר היא מחייבת את איש המקצוע אשר תשכרו את שירותיו לשם כך ברישיון חוקי וכמובן ביכולת דיוק מירבי. אולם, לפני שתזמינו גגן, חשוב מאוד לבקש גם ביקור מקדים שבמסגרתו איש המקצוע יגיע על מנת לבדוק את שטח הגג, וכמובן למדוד אותו על מנת שיוכל להעריך מראש את גודל העבודה ומורכבותה – ובהתאם לכך יידע לתת לכם הצעת מחיר מסודרת והוגנת וכמובן לשער כמה זמן העבודה תיקח. ככלל, זמן העבודה עבור התקנת גג רעפים חדש אמור לקחת עד שבועיים.