אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מה צריך לבדוק לפני בחירת טכנאי הליכונים?

אם הגעתם לכאן, כנראה שיש לכם הליכון בבית. כידוע, הליכה מביאה איתה מגוון עצום של יתרונות והיא נחשבת לאחת הפעילויות היותר מומלצות בקרב רופאים, ספורטאים, תזונאים ואנשי מקצוע נוספים. הליכה תורמת לזרימת דם וחמצן לאיברים ולתאים, היא מחזקת את השרירים ושומרת על מפרק הברך והירך, תורמת להפחתת הסיכון לחלות באינספור מחלות ביניהן סוכרת, מחלות לב, מחלות כלי דם, רמות גבוהות של סוכרים ושומנים ועוד. 20-40 דק של הליכה ביום ואתם לגמרי משפרים את איכות החיים שלכם. יחד עם זאת, למרות כל היתרונות שקיימים בהליכה, אם יש לכם הליכון, תחזוקה לקויה או שימוש לקוי או אפילו בלאי טבעי, יכול לגרום לכך שנזקק בשלב כזה או אחר לאיש מקצוע כמו טכנאי הליכונים. יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת בנושא. 

האם לטכנאי יש ידע בנוגע לסוג ההליכון הספיציפי שיש לכם?

יש כל מיני סוגים של כל מיני חברות. חלק מההליכונים מיוצרים בארצות הברית, חלקם באירופה, חלקם בסין או קוריאה ולכן לפני שאתם מזמינים אליכם הביתה טכנאי הליכונים, חשוב לבדוק שלטכנאי אכן יש את הידע המתאים במטרה לתקן את ההליכון שיש ברשותכם. בנוסף, חשוב ליידע את הטכנאי לגבי התקלה עצמה משום שיש כל מיני סוגים של תקלות בהליכונים. חשוב לטכנאי יהיה את הכלים המתאימים לתיקון ותחזוקה שוטפת של ההליכון ולא פחות חשוב שהוא יהיה מקצועי ובעל ניסיון בתיקון מכשירי כושר. עוד דבר שמשפיע על הבחירה של טכנאי כזה או אחר הוא כל נושא האחריות. אם למשל אתם צריכים להחליף חלק בהליכון שלכם, כדאי לוודא שאתם מקבלים אחריות גם על התיקון אבל חשוב מכך – על החלק עצמו. זה לא משנה אם בחרתם לשלם על חלק חלופי או חלק מקורי של ההליכון, אחריות על החלק היא קריטית משום שחלקי חילוף במכשירי כושר עולים הרבה מאוד כסף.

המלצות או רשת האינטרנט

בעיקרון יש כמה דרכים עיקריות שיסייעו לכם בבחירת טכנאי מקצועי לתיקון של מכשירי כושר. דרך אחת היא לפנות לאנשים שאתם מכירים שגם להם יש הליכון בבית במשך תקופה והם מכירים טכנאי. כמובן שחשוב לבחור טכנאי שקרוב לאזור המגורים שלכם כדי שרמת הזמינות שלו תהיה גבוהה ותוכלו כמובן להנות מתיקון מהיר ויעיל, כי כשמשהו בבית לא עובד, בטח מוצר שמשפיע על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו זה באמת יכול לבאס. אם אתם לא מכירים מישהו שיש לו הליכון בבית, יש עוד כמה דרכים לבחון המלצות. דרך אחת היא להצטרף לקבוצות בפייסבוק רלוונטיות. למשל, תוכלו לחפש קבוצות של בעלי מקצוע או לחפש בקבוצות העוסקות בכושר גופני ואורח חיים בריא. ניתן גם לחפש בגוגל אחר טכנאי מומלץ לתיקון הליכונים. 

כמובן שבהיותכם בוחרים טכנאי או אפילו משווים בין 2-3 טכנאים לפני שאתם מקבלים החלטה כזו או אחרת, כדאי לקחת בחשבון קריטריונים כמו מקצועיות, זמינות, אמינות, ידע, ניסיון וכמובן לא פחות חשוב – מחיר הוגן.

ועוד כמה טיפים בנושא שיכולים לעזור לכם!

  1. אם עדיין לא רכשתם הליכון שווה לעשות מחקר שוק גם על הנושא הזה ולבחור הליכון אמין, מקצועי שישרת אתכם נאמנה עם כמה שפחות תקלות.
  2. יש להקפיד על כללי התחזוקה והניקיון של ההליכון, כך תוכלו להימנע מתקלות ולהנות מההליכון שלכם לאורך זמן.
  3. בחרו טכנאי עם המלצות, איש מקצוע מהתחום שמוציא קבלה בסיום העבודה ומעניק אחריות מלאה על התיקון.