אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

מחלות יונים הן סכנה בריאותית – גירוש יונים

דמיינו לעצמכם שאתם ישנים שנת ישרים, ופתאום באמצע החלום זה לא התינוק הרעב או חסר המנוחה שמעיר אתכם, אלו הן ציפורים חסרות שקט שפשוט מגיעות בזמן הכי לא מתאים למקום הכי לא מתאים. יונים נושאות מחלות ועלולות לגרום לנזק משמעותי לבית או לבית העסק. למרבה המזל, צוות מקצועי מומחה בתחום מסייע בתהליך גירוש יונים. אנשי מקצוע שמתמחים בהרחקת יונים, מספקים שירותי הדברת ציפורים ללקוחות פרטיים ועסקיים ברחבי הארץ, ומסייעים למאות בעלי נכסים לפתור בעיות יונים, עם בקיאות בשיטות המקצועיות המתקדמות להרחקת יונים בגישה מהירה ואנושית.

איך להרחיק יונים מהגג

חשוב לציין כי שמדובר ביונים, האקט הוא הרחקה ולא הדברה שנחשבת ללא חוקית במקרה הזה. מאמר זה מציג את המידע החשוב לשליטה בציפורים, וחשיבות ההקפדה על הזמנת שירות מקצועי של הרחקת יונים כדי להשיג תוצאות יעילות ובטוחות. אז בואו נראה איך התהליך עובד.

הרחקת יונים מהגג דורשת גישה מקצועית ויצירתית, במיוחד אם הגג בנוי משיפועים או חלקי גגונים שמאפשרים לציפורים לקננן. אנשי מקצוע מומחים בתחום נוקטים אמצעים הבאים:

גורמי הרתעה

כדי לבצע הרחקת יונים מבלי לפגוע בהן, אמצעי הרתעה כמו סלילי תיל, חוטי נירוסטה ודוקרנים נחשבים כולם לתוספות בפרופיל נמוך למניעת האפשרות של היונים לקנן על הגג.

להשגת התוצאות הטובות ביותר, אמצעי ההרתעה מותקנים על משטחים שטוחים שבהם יונים עלולות להתמקם, כולל קצוות הגג. אמצעים אלו קלים להתקנה, יעילים ואינם קטלניים. לפני שפונים להרחקת יונים מקצועית או מדביר שזו ההתמחות שלו, ניתן לנסות לבצע את תהליך ההרחקה בעצמכם, למשל על ידי הנחה של נייר כסף ממנו היונים סולדות כל כך.

רשתות להרחקת יונים

רשתות להרחקת יונים הם אמצעים יעילים להתקנה על גגות משופעים ומרזבים שמושכים יונים. הרשתות תלויות לאורך ציפוי הבניין, ומונעות מהציפורים להתייבש על הגג או על פני הבניין. להדברת יונים, מומחי הרחקת יונים ממליצים על רשתות בגודל חמישים מילימטרים.

רשתות ניילון משתלבות עם ציפוי הבניין וכמעט בלתי נראות. הן אינן קטלניות, ונחשבות כאמצעי הרתעה יעיל למניעת המתמקמות וקינון יונים. הרשת מהווה גבול פיזי שמדיר ציפורים מגגות ומרפסות, וכשהן תלויות מהגג עד לדפנות המרפסת, הן אוטמות את האזור מפני חדירה נוספת של יונים.

איך להיפטר מיונים במרפסת

הרחקת יונים משטח קטן כמו מרפסת אפשרית בכמה צעדים מקצועיים יזומים שמתבצעים על ידי מומחים בתחום. אמצעי הרתעה כמו מכונות קול, פעמוני רוח או מכשירי קול מומלצים על ידי אנשי המקצוע ומתוכננים במיוחד לפעולה עם חיישנים שמגלים הפעלת תנועה.

גם מכשירי החזרת אור נחשבים כאמצעים מצוינים להרחקת יונים מהמרפסת שלכם. אלו הם אמצעי הרתעה קלים להתקנה וזמינים בעלויות נמוכות.

הרחקת יונים מהגינה באמצעות דחלילים

השיטה הטובה ביותר של גירוש יונים מהגינה היא זיהוי אזורי התנועה הרבים שלהן וטיפול באופן ממוקד. מומחי הרחקת יונים ממליצים על שימוש בדחלילים להרחקת יונים. דחלילים מרתיעים יונים ומשיגים תוצאות עם שילוב רכיבי תנועה.

אנשי המקצוע ממליצים להתקין דחלילים בצורת עופות דורסים ולתלות תקליטורים ישנים על גוף הדחליל. האור והתנועה ירתיעו יונים כשהן מגיעות להתיישב בשטחים שונים בגינה. יש להקפיד על הזזת מיקום הדחלילים כל כמה שבועות על מנת להערים על היונים, שנחשבות לציפורים חכמות. דחלילים הם אמצעי הרתעה קלים להתקנה, זמינים במחירים סבירים, ואינם קטלניים.

לסיכום, קיימת חשיבות לטיפול מיידי בבעיה, שכן יונים יכולות לגרום לנזקים של ממש.